Blog

Ağustos 29, 2017

Nakkaş Tekstil

İkaz yeleği, iş yeleği ve diğer güvenlik malzemeleri konusunda 10 yıla aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz ürünleri 1. sınıf kalite malzeme ile üretmekteyiz. baskılı ikaz yeleği imalatı konusunda sektörümüzde uzmanlaştık. İş yeleği üretiminde birçok firmanın önüne geçtik ve kalite olarak adımızı en üst sıralara yazdırdık. İş yeleği üretimini yapan firmamız iş yeleği konusunda bir çok kuruma özel yelekler tasarlamış ve üretmiştir. İkaz yeleği, gece dışarıda çalışan işçilerin karanlıkta dikkat çekebilmesi ve kazalardan korunabilmesi için gerekli olan  bir üründür. Tüm iş grupları için gereken ürünlerfirmamızca üretilmektedir. Kaynak gözlüğü, baret, iş eldivenleri, iş ayakkabıları, düşme engelleyiciler, toz maskesi vb.

Nakkaş Tekstil

 

Ürün imalatına gerekli özeni veriyor ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Nakkaş Tekstil olarak sizlere birçok ayrıcalık sunuyoruz. En kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara imal ediyoruz. Ürünlerimizi her türlü zor koşula dayanabilecek şekilde üretiyoruz. İş yeleği ve iş güvenlik kıyafetleri kullanımı ülkemizde istenilen seviye ulaşamamıştır bu durum iş kazalarına sebebiyet vermektedir. İş yeleği ve iş güvenlik malzemeleri işçi güvenliği ve firma prestiji için önemli bir etkendir. Bazen 10 tl lik güvenlik önlemi bile insanın hayatını kurtarabilir. Nakkaş Tekstil 10 yılı aşan tecrübesi, profesyonel kadrosu ve modern makineleri ile
sizlere hizmet vermektedir. En kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmak artık sadece bir telefon kadar uzağınızda. Nakkaş Tekstil ayrıcalğını yaşayın.

Sizin için
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir