Blog

Ağustos 29, 2017

Mühendis yeleği

İş yeleği, ikaz yeleği, fosforlu yelek, mühendis yeleği ve diğer iş güvenlik malzemelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istemisiniz? Piyasada ki fiyatlardan daha ucuz ve daha kaliteli ürünlere sahip olmak istermisiniz? Profesyonel bir ekip ve on yılı aşkın tecrübesi olan bir şirket ile çalışmak istermisiniz? Bu ayrıcalıklar  ve diğer tüm ayrıcalıklara sahip olmak için Nakkaş Tekstil ile çalışın. İş ve işçi güvenliğini her zaman birinci planda tutan nakkaş tekstil, bünyesinde ki profesyonel kadro ve modren makineleri ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Mühendis yeleği

İşten önce iş ve işçi güvenliği gelir. Ülkemizde iş güvenliğine önem verilmediği  için çok fazla iş kazası ve hayat kaybı meydana gelmektedir. Bazen on liraya alınacak bir baret bile bir insanın hayatını korumaya yetebilir. Mühendis yeleği hem güvenlik için hemde mühendisleri işçilerden ayırmak için gerekli olan yelektir.  Mühendislerin pskolojik ve fiziksel olarak en üst seviyede çalışabilmesi ve verim alabilmek için iş güvenliği çok önemlidir. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. İş yeleğinden ikaz yeleğine, mühendis yeleğinden işçi eldivenine, baretten düşme engelleyiciye, kaynak gözlüğünden toz maskesine kadar birçok ürün üretme kapasitesine sahibiz. en ucuz ikaz yeleğini en ucuz iş yeleğine bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma ürünün kalitesine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Gerek ekonomik olarak gerekse  kalite olarak sizleri memnun edeceğimizden kesinlikle eminiz. Hem kaliteli hem ucuz ürünü nerden bulacağım diye düşünmeyin kaliteli ve ucuz ürünlere ulaşmak sadece
bir telefon uzağınızda! Hem yüzünüzün hemde cebinizin gülmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz, Nakkaş Tekstil ayırcalığını hissedin.

Sizin için
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir